II edycja zawodów, której patronem jest Mistrzyni Olimpijska w pływaniu - pani Otylia Jędrzejczak!! Niepowtarzalne zawody na 50 m basenie dedykowane dla zawodników urodzonych w latach 2008 - 2002, na których pula nagród w tym roku już sięga 20000 zł!!!
Zawody, jakich dawno w Polsce nie było - mamy dla dzieci szereg atrakcji, w tym niepowtarzalną świąteczną dyskotekę, 100 wyścigów premiowanych, losowanie wspaniałych nagród, w tym wyjazdów na OTYLIA SWIM CAMP 2017!!!!!

 

Głównym organizatorem zawodów jest Fundacja Otylii Jędrzejczak, która organizuje te zawody przy wsparciu Urzędu mIasta Dębica oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy!
Dołącz do naszej przygody - nie pożałujesz!!

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE DLA EKIP UCZESTNICZĄCYCH W ZAWODACH PROPONUJEMY W HOTELU „GOLD” – HOTEL***, POŁOŻONY OKOŁO 300 m OD MIEJSCA ZAWODÓW (ok. 200 miejsc)

Koszt pobytu jednej osoby z pełnym wyżywieniem (od kolacji do obiadu dnia następnego) to 120 zł. W dniu 10.12.2016 obiady będą wydawane na PŁYWALNI, na stoisku hotelu GOLD!

Istnieje także możliwość zamówienia samych obiadów w cenie 20 zł/szt. dla ekip nie korzystających z naszej propozycji zakwaterowania z wyżywieniem.

W sobotę w godzinach wieczornych organizowana jest dyskoteka dla dzieci oraz kolacja dla trenerów/kierowników ekip, na którą serdecznie Państwa zapraszamy. Udział w kolacji jest bezpłatny w zależności od ilości uczestników z danego klubu. Jeżeli ilość trenerów jest większa, niż liczba przysługujących zaproszeń, istnieje możliwość odpłatnego uczestnictwa w naszym spotkaniu (30 zł od osoby)

 

 

Wszystkie kluby obligujemy do zgłoszenia ilości osób chętnych do udziału w dyskotece / kolacji na załączonym formularzu, nawet jeżeli nie są zainteresowane ofertą hotelowo – gastronomiczną przedstawioną w tej informacji – dotyczy także klubów miejscowych!!

Zamówienia na przygotowanym przez nas formularzu wysyłamy na adres e-mail:

jarek@fundacjaotylii.pl

Termin zgłoszeń upływa 4 grudnia 2016 roku o godzinie 20:00. Ewentualne korekty w zamówieniu możliwe do dnia 6 grudnia do godziny 23:59. Po tym czasie opłata będzie pobrana zgodnie z zamówieniem. ILOŚĆ MIEJSC W HOTELU OGRNICZONA – decyduje kolejność zgłoszeń.

FORMULARZ REZERWACYJNY